Nie ma nic piękniejszego niż zapierająca dech w piersiach panorama Beskidu
Żywieckiego - wizytówka Dworu Rychwałd istniejącego od 1830 roku. Otoczenie lasów
stwarza fantastyczne warunki do wypoczynku.

Dwór Rychwałd to 3 osobne budynki, z 32 pokojami, w których możemy pomieścić 100 osób. W ofercie posiadamy pokoje 1-, 2-, 3-, 4-, 5- i 6- osobowe. Dwór Rychwałd to miejsce, gdzie nie można się nudzić. Dla aktywnych mamy pięć kortów tenisowych (w tym jeden kryty), siłownię, boisko do piłki plażowej, piłki nożnej, piłki koszykowej oraz letni basen. Potrzebujących relaksu zapraszamy do sauny, jacuzzi lub do skorzystania z biczy wodnych. Na terenie Dworu znajdują się place zabaw, zadaszone miejsce na ognisko i stół do ping-ponga, co uatrakcyjnia pobyt naszych najmłodszych (i tych trochę starszych) Gości.

Wesele to szczególne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Proponujemy ślub w Bazylice Mniejszej w Rychwałdzie i niezapomniane wesele w naszym Dworze. Sale Kominkowe pomieszczą dziewięćdziesięcioro gości, natomiast Restauracja pięćdziesiąt osób. Dodając do tego bajkowy krajobraz zapewnimy niezapomniane przeżycia.

Wyjazdy służbowe również mogą być przyjemne. Posiadamy dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne. Położenie obiektu z dala od zgiełku oraz możliwość zorganizowania zajęć integracyjnych w terenie jest ogromnym atutem Dworu. Grupy zorganizowane mogą korzystać z ogniska, wycieczek fakultatywnych oraz zajęć sportowo – integracyjnych.

I ostatnia ale nie najmniej ważna strona gastronomiczna. Świetna kuchnia i profesjonalna obsługa zapewnią, że każda okazja będzie miała perfekcyjną oprawę kulinarną. Dwór posiada również kawiarnię z pizzerią, która zlokalizowania jest w piwnicach Dworu. Serdecznie zapraszamy do wypoczynku na Dworze Rychwałd!

dwor-rychwald_okolica07
dwor-rychwald_korty1
dwor-rychwald_okolica18